نشست هم اندیشی فرماندار با معتمدین و ریش سفیدان شهرستان نیمروز در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

نشست هم اندیشی فرماندار با معتمدین و ریش سفیدان شهرستان نیمروز در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز :

💢 صبح امروز دیدار و نشست معتمدین و ریش سفیدان با حضور فرماندار ، امام جمعه ، بخشداران ، اعضای شورای روستاها و دهیاران در محل فرمانداری شهرستان نیمروز برگزار گردید.
💢 در این این نشست فرماندار شهرستان نیمروز ؛ معتمدین را صاحبان اعتبار و جایگاه اجتماعی، سیاسی و فرهنگی بین مردم خواند و افزود: این جلسه به پیشبرد اهداف اقتصادی، سیاسی ، عمرانی، فرهنگی و اجتماعی در منطقه برای ما بسیار با اهمیت است .
 
💢 امینی راد فرماندار شهرستان نیمروز عنوان کرد : بزرگان و ریش سفیدان نقش کلیدی در حل مشکلات جامعه دارند و با استفاده از توان و ظرفیت معتمدین و ریش سفیدان در راستای برطرف کردن مشکلات جامعه می توان از ظرفیت معتمدین استفاده کرد .
 
💢 فرماندار شهرستان نیمروز افزود : معتمدین و ریش سفیدان نقطه عطف گره‌گشایی از مشکلات و مسائل هستند و می شود به عنوان محور اصلی و مورد اطمینان به آنها رجوع کرد.
 
💢 وی به نقش و جایگاه رفیع ریش سفیدان و معتمدین در رفع مشکلات و تعامل سازنده آنان با توده مردم اشاره کرد و افزود: جایگاه ریش سفیدان در شهرستان نیمروز بسیار رفیع و قابل احترام است  .
 
💢 همچنین در این جلسه سندگل معاون بازارچه میلک ، برخوردار معاون گمرک میلک و تعدادی از اعضای شورای اداری شهرستان نیز حضور داشتند که به بیان دغدغه ها و مشکلات حاضرین در جلسه پاسخ دادند.
۳ خرداد ۱۴۰۲ ۰۰:۱۵
روابط عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز |