برگزاری جلسه ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر ویژه نوروز ۱۴۰۲ شهرستان نیمروز

برگزاری جلسه ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر ویژه نوروز ۱۴۰۲ شهرستان نیمروز
جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان نیمروز به ریاست حاج آقا راهداری فرماندار محترم شهرستان نیمروز و با حضور مهندس جهانتیغ معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، بخشداران و اعضای ستاد با موضوع مدیریت و برنامه‌ریزی سفرهای «نوروز ۱۴۰۲» برگزار شد.
 حاج آقا راهداری فرماندار شهرستان نیمروز در این جلسه بر لزوم تسریع در اجرای مصوبات این ستاد تاکید کرد و از دست اندرکاران خواست برخورد مناسبی با مسافران داشته باشند تا ذهنیت مثبت در ذهن مسافران باعث سفرهای مجدد به این شهرستان و رونق صنعت گردشگری شود.
 
💢 ایشان نوروز را ظرفیت مناسبی جهت معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان دانست و از همه مدیران خواست نیمه اول تعطیلات حتما در شهرستان حضور داشته باشند و در جهت خدمت رسانی به مردم و مسافرین نوروزی به صورت جهادی عمل کنند.
 
💢 حاج آقا راهداری همچنین با تاکید بر اینکه مرخصی و ماموریت مسئولین ادارات‌ شهرستان حتما بایستی با هماهنگی فرماندار و با تعیین جانشین صورت پذیرد، افزود: تدابیر امنیتی لازم در همه ادارات و نهادها در این ایام رعایت شود.
 
💢 وی همچنین از استقرار چادرهای عشایری ، اکیپ‌ های سیار خدمات‌رسان و امدادی  به مسافرین در مناطق و اماکن گردشگری، پارک‌ها ،بقاع متبرکه و... خبر داد.
 
💢 فرماندار و رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان نیمروز همچنین از مصوبه مهم توقیف خودروهای حامل سوخت در شهرستان نیمروز خبر داد و افزود: این خودروها در زمان نوروز و تعطیلات نوروزی توقیف خواهند شد. 
 
💢 نماینده عالی دولت در شهرستان نیمروز با اشاره به تقارن نوروز با ماه مبارک رمضان ،خواستار حفظ شئونات این ماه مبارک شد و از بخشداران و نیروی انتظامی خواست در ایام نوروز با ساخت و ساز های غیر مجاز به شدت برخورد کنند.
۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۱۴
روابط عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز |