روز بزرگداشت شهدا فرصتی است تا فداکاری و رشادت های شهدا و ایثارگران را قدر بدانیم

روز بزرگداشت شهدا فرصتی است تا فداکاری و رشادت های شهدا و ایثارگران را قدر بدانیم
✍✍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز : 
 
💢 در سالروز بزرگداشت شهدا و تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) گلزار شهدای رسول اکرم شهرستان نیمروز توسط امام جمعه ، فرماندار ، فرماندهان نظامی و انتظامی و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئولین و اعضای شورای اداری شهرستان غبارروبی و عطر افشانی شد . 
 
💢 حاج آقا راهداری فرماندار شهرستان نیمروز ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز بزرگداشت شهدا و تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی گفت: روز بزرگداشت شهدا فرصتی است تا فداکاری و رشادت های شهدا و ایثارگران را قدر بدانیم .
 
💢 وی افزود: ایثارگرانی که از خود گذشتگی کردند تا ما در آرامش و امنیت زندگی کنیم.
 
💢 حاج آقا راهداری  ادامه داد: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثارگران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.
 
💢 ایشان خاطر نشان کردند : تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد و دیدار با خانواده معظم شهدا از وظایف و افتخارات همه مسئولان است و دیدار و سرکشی قطعا موجب دلگرمی و نشاط بیشتر مسئولان خواهد شد.
 
💢 حدادی رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیمروز افزود : تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و ارزش های دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دید و بازدید از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.
 
💢 در ادامه مراسم گرامیداشت روز شهدا امام جمعه ، فرماندار ، مدیر اداره بنیاد شهید و سایر اعضای ستاد ترویج فرهنگ و ایثار شهادت شهرستان از خانواده شهید معظم «میش مست و محمودی » دیدار و از آنان دلجویی بعمل آوردند .
۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۰:۲۰
روابط عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز |