نشست فرماندار و بخشدار مرکزی با دهیاران بخش مرکزی شهرستان نیمروز

نشست فرماندار و بخشدار مرکزی با دهیاران بخش مرکزی شهرستان نیمروز
✍✍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز : 
 
💢 حاج آقا راهداری فرماندار شهرستان نیمروز با دهیاران بخش مرکزی به منظور بررسی و رفع چالش های موجود در حوزه مدیریت روستایی نشستی صمیمی برگزار کرد .
 
💢 در این جلسه فرماندار شهرستان نیمروز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس شهرکی بخشدار مرکزی عنوان کرد :
 
💢 برقراری ارتباط و تعامل دهیاران با مردم  و هماهنگی با بخشدار و شوراهای اسلامی روستا موجب توسعه در روستا ها می شود .
 
💢 نماینده عالی دولت در شهرستان نیمروز ضمن تشریح آسیب ها و کاستی های پیش رو در امور دهیاری ها و همچنین قدردانی از زحمات و تلاش های شبانه روزی دهیاران روستا ها اظهار کردند :
 
💢 دهیاران با همکاری و هماهنگی با بخشداری و نیز ارتباط و همراهی با ادارات و مشارکت های مردمی جهت پیشبرد اهداف و طرح ها می توانند نسبت به  توسعه روستا ها،اصلاح معابر و... همدیگر را یاری کنند .
 
💢در این جلسه مهندس شهرکی بخشدار مرکزی شهرستان نیمروز افزود : دهیاران نهایت سعی و تلاش خود را برای جلب اعتماد مردم در افزایش مشارکت در توسعه و آبادانی روستا ها فراهم سازند .
 
💢 در ادامه بخشدار مرکزی خاطر نشان کرد : 
حضور دهیار در روستا ،آشنایی با وظایف قانونی ،مسئولیت پذیری ، داشتن برنامه برای توسعه روستا و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز را جزو وظایف دهیاران دانست و افزود : دهیاران باید ساختمان های دهیاری خود را در روستاها فعال کنند و روستاهای فاقد ساختمان دهیاری نیز در روستاهای خود محل استیجاری برای دهیاری تامین کنند.
 
💢 لازم به توضیح است در ابتدای این جلسه مهندس شهرکی بخشدار مرکزی و دهیاران این بخش گزارشی از روند کارهای اجرایی و مشکلات پیش رو در روستا ها را ارائه کردند .
 
۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۲۰
روابط عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز |