فرماندار نیمروز:مسئولین ادارات، محل کار خود را همانند یک حرم بدانند.

فرماندار نیمروز:مسئولین ادارات، محل کار خود را همانند یک حرم بدانند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز در سومین روز از هفته دولت حاج آقا راهداری فرماندار شهرستان نیمروز در نماز جمعه این هفته شهرستان که درمسجد امام حسن مجتبی (ع) تشکیل گردیده بود شرکت نمودند.

💠فرماندارنیمروز درابتدا ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان بخصوص شهیدان رجایی وباهنر به شخصیت شهید رجایی پرداختندو گفت،سبک زندگی، رفتار و منش این شهید والامقام باید الگویی برای ما مسئولین باشد.
 شهید رجایی شخصیتی است که کاری انجام می داد فقط برای رضای خدا بود و بدنبال دیده شدن نبود و همه ما بایستی با الگو گیری از این شهید برای خدمت به مردم از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

💠حاج آقا راهداری خدمت کردن به مردم را یک موقعیت طلایی برای مسئولین دانستند و افزود،کسانیکه مسئولیت قبول کرده اند خدمت کردن به مردم را مثل نماز شب بدانندو همانطور که در نماز شب سجده شکر بجای می آورید،برای این فرصتی که دراختیار شما هست و می توانید برای مردم خدمت کنید شکرگذار باشید.

💠وی ادامه دادند،مولا علی (ع) می فرماید تا می توانید خدمت کنید و برای خدمت کردن برای مردم بدنبال بهانه نباشیم، این رحمت خدا است که به شما حواله شده است وباید قدر آن را بدانیم وبه جز با خدمت کردن به این ولی نعمتانمان میسر نخواهد شد.

💠فرماندار نیمروز به تکریم و پیگیری مشکلات مردم توسط مدیران ادارات هم اشاره وگفت،در کلیه جلسات به مدیران گفته شده است تا محل کار خود را همانند یک حرم بدانند،همانطور که درحرم همه احترام.می گذارند بایستی در ادارات هم اینگونه باشیم زیرا آنچه که مهم است کار کردن برای رضای خداوند است.

💠نماینده عالی دولت در شهرستان نیمروز از افق پیش روی شهرستان هم اشاره وبیان کرد،مشکلات و نیازمندیهای مهم شهرستان در این افق دیده شده است که  مجتمع اداری-راه انداری دفتر پارک علم وفناوری و انتقال آب ژرف به شبکه آبرسانی که به دستور استاندار محترم بود را از مهمترین برنامه های در دستور کار عنوان نمودند.

💠فرماندار شهرستان نیمروز درخصوص  استقرار ادارات هم گفت، برای استقرار ادارات در شهرستان نیاز به مساعدت وهمکاری مردم برای اهدای زمین می باشد.
۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۹:۵۵
روابــــط عــــمومی فـــرمـــانـــــداری شهــــرســــتان نیمـــــروز |