فرماندار نیمروز در جلسه قرارگاه غدیر استان بر پیگیری مشکلات این شهرستان تاکید کرد.

فرماندار نیمروز در جلسه قرارگاه غدیر استان بر پیگیری مشکلات این شهرستان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز، جلسه قرار گاه غدیر استان به ریاست دکتر مدرس خیابانی استاندار محترم وباحضور فرمانداران تشکیل گردید.
 
دراین نشست حاج آقا راهداری فرماندار شهرستان نیمروز به بیان مشکلات شهرستان درحوزه های آب و نهاده های دامی و پروژه های نیمه تمام پرداختند.
 
نماینده عالی دولت درشهرستان نیمروز ضمن تشکر از استاندار محترم ومعاونین ایشان به پروژه های عمرانی درسطح شهرستان نیمروز اشاره وگفت،با نگاه ویژه استاندار جهادی استان به شهرستان نیمروز اعتبارات شهرستان نسبت به سال گذشته افزایش داشته که نیاز است تا مدیران استانی با جدیدیت در جهت اتمام پروژه های نیمه تمام درشهرستان اقدام نمایند.
 
فرماندار نیمروز با بیان اینکه تاکنون اقدامات خوبی پس از روی کار آمدن دولت درشهرستان صورت گرفته وبرنامه های خوبی نیز در دست اقدام هست، می طلبد باتوجه به وسعت شهرستان نیمروز و پراکندگی روستاها در جهت رفع مشکلات بخصوص در حوزه تامین آب تصمیمات خوبی گرفته شود.
 
وی دربخش دیگری از سخنانش به مشکل کم آبی در این منطقه هم سخنان مبسوطی ایراد نمودند و گفت،دامداران وکشاورزان بیشترین فشار در مدت خشکسالی به آنان متحمل شده است که نیاز است تا برای رفع مشکلات این قشر اقدامات و تصمیمات خوبی اتخاذ گردد.
۲۳ اَمرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۴۰
روابط عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز |