اولین جلسه قرارگاه جهادی غدیر در شهرستان نیمروز در چهار محور تشکیل گردید.

اولین جلسه قرارگاه جهادی غدیر در شهرستان نیمروز در چهار محور تشکیل گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز سه شنبه ۱۱ مردادماه، اولین جلسه قرارگاه جهادی غدیر در شهرستان نیمروز به ریاست حاج آقا راهداری فرماندار این شهرستان و با حضور اعضای شورای اداری درسالن اجتماعات " شهیدان قاسم" فرمانداری برگزار گردید.
 
◾فرماندار نیمروز در شمال استان سیستان وبلوچستان عنوان کرد، قرارگاه جهادی غدیر در راستای دستور وزیر محترم کشور و استاندار محترم استان با هدف پیگیری مشکلات در حوزه های آب- اشتغال- مرز و زیر ساخت ها و امور عمرانی تشکیل گردید.
 
◾مقام عالی دولت در شهرستان نیمروز ابتدا به وضعیت خشکسالی منطقه سیستان و پیامدهای آن بر مردم اشاره وگفت، با روی کار آمدن دولت مردمی آیت الله رئیسی و نگاه ویژه ایشان  و با پیگیریهای استاندار جهادی استان باید روحیه امید دربین مردم که در گام دوم انقلاب نیز از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ گردیده تقویت یابد، ونباید اجازه دهیم برخی با اهداف خود  باعث نا امیدی مردم شوند.
 
◾ حاج آقا راهداری در ادامه به محورهای مورد پیگیری در قرار گاه جهادی غدیر اشاره وگفت،موضوع آب باتوجه به شرایط منطقه سیستان و خشکسالی دو دهه اخیر یکی از موارد مهم وقابل پیگیری در این کارگروه می باشد .
موضوع بعدی مرز- اشتغال و زیرساخت ها از موضوعاتی هستند که با توجه به اهمیت این حوزه ها در جهت رفع مشکلات و حرکت بسوی عمران وآبادانی شهرستان قدم بر خواهیم داشت.
 
◾فرماندار شهرستان نیمروز در پایان نیز در راستای رفع محرومیت و جلوگیری از روند مهاجرت، خطاب به مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان تاکید کردند، مصوبات این جلسه در راستای مرتفع شدن مشکلات در دستورکار قرار گیرد و نتیجه به صورت مستمر و هفتگی به فرمانداری اعلام گردد.
۱۳ اَمرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۴۵
روابط عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز |