اولین روز از دهه مبارک فجر در نیمروز

اولین روز از دهه مبارک فجر در نیمروز
اولین روز از دهه مبارک فجر در نیمروز
 
 از زنگ انقلاب تا دیدار مسئولان شهرستان نیمروز با امام جمعه 
 
 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز ؛محمدعلی قهرمانی فرماندار شهرستان نیمروز در روز اول از دهه مبارک فجر به همراه معاونین، بخشداران و مدیران ادارات با حجت الاسلام راشکی امام جمعه این شهرستان دیدار داشت .
 
 در اولین روز از دهه مبارک فجرانقلاب ، تحت عنوان تفکردینی، فرهنگ وهنرانقلابی،تمدن نوین اسلامی‌، فرماندار شهرستان نیمروز به همراه مسئولان و مدیران دستگاههای اجرائی و نظامی – انتظامی شهرستان نیمروز ضمن دیدار با حجة الاسلام والمسلمین راشکی امام جمعه محترم شهرستان نیمروز با آرمانهای امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.
 
در این دیدار که در دفتر امام جمعه صورت گرفت، قهرمانی فرماندار شهرستان نیمروز با تبریک دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی به بیان خلاصه ای از اقدامات انجام شده در شهرستان پرداخت و بیان داشت: یکی از مهمترین اهداف انقلاب، خدمت رسانی به مناطق محروم و آسیب پذیر کشور بوده و می باشد و در طول این مدت در هر نقطه ی از این کشور آثار زیبایی از آبادانی و عمران به وضوح دیده می شود و خدمات مختلفی توسط این نظام به مردم ارائه شده است که شهرستان نیمروز نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.
 
در ادامه این دیدار حجت‌الاسلام راشکی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، مردم را ولی نعمت و صاحب انقلاب دانست و اظهار داشت : مسئولین باید خیلی مراقب باشند تا اعتماد مردم به نظام که مهمترین و اساسی ترین سرمایه نظام مقدس جمهوری اسلامی است خدشه دار نشود.
 
وی در بخش دیگری از بیاناتش مسئولان را به اتحاد و همدلی در راستای خدمت به مردم فراخواند و گفت : همین که مسئولین شهرستان برمدار اتحاد و برادری خدمت‌رسانی می‌کنند بالاترین نعمت است و باید آرامش، امنیت و اتحاد شهرستان در آستانه انتخابات حفظ شود.
 
 وی ادامه داد : نباید اجازه داد مسائل تفرقه انگیز مطرح گردد تا انشالله انتخابات آرام و باشکوهی با مشارکت بالا برگزار شود.
 
برنامه محوری زنگ انقلاب از دیگر برنامه‌های شهرستان در روز دوازدهم بهمن ماه بود که با حضور مسئولین در دبیرستان دخترانه عفت برگزار شد.
 
روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز
۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ۲۱:۵۲