جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا در نیمروز

جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا در نیمروز
 
 
:pushpin:جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا در نیمروز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز ؛ ظهر امروز سی ام دیماه جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا با حضور محمد علی قهرمانی فرماندار شهرستان نیمروز ،یدالله شعیبی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و اعضای ستاد کرونا شهرستان نیمروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه محمد علی قهرمانی ضمن تشکر از همکاری و همیاری اعضا ستاد در مبارزه با بیماری اظهار داشت :خوشبختانه طی هفته اخیر آمار مبتلایان به بیماری کرونا کاهش بسیار چشم گیری داشته است که نشان دهنده ی رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم در شهرستان می باشد .

وی با تاکید بر اینکه سلامت فرزندان برای همه خانواده ها بسیار اهمیت دارد بیان داشت : تصمیمات برای بازگشایی مدارس زیر نظر ستاد مبارزه با بیماری گرفته خواهد شد و اگر تصمیمی مبنی بر بازگشایی مدارس گرفته شود حضور دانش آموزان با میل رقبت خانواده‌ها و رضایت والدین خواهدبود و مدرسه حق اجبار برای حضور دانش آموزان را ندارد‌.
در ادامه جلسه یدالله شعیبی معاون سیاسی و اجتماعی از کاهش شیوع بیماری در شهرستان و کاهش آمار مبتلایان ابراز رضایت مندی کرد و گفت : اکنون شهرستان در یک شرایط نسبتا خوبی قرار گرفته است اما این شرایط شکننده است و همچنان باید پروتکل های بهداشتی رعایت شود و از تجمعات عروسی و عزا جلوگیری بعمل آید‌.
در پایان جلسه میر خزیمه رییس شبکه بهداست و درمان شهرستان گزارشی از عملکرد و آمار و ارقام مبتلایان از ابتدای شیوع ویروس تاکنون را ارائه نمود.
وی کل مبتلایان به ویروس کرونا درشهرستان نیمروز را ۸۰۴ نفر وافراد متوفی را ۱۹ نفر اعلام نمود.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز
۳۰ دی ۱۳۹۹ ۲۱:۳۹