دیدار فرماندار شهرستان نیمروز با رئیس و پرسنل هلال احمر شهرستان

دیدار فرماندار شهرستان نیمروز با رئیس و پرسنل هلال احمر شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز به مناسبت هفته هلال احمر، محمدعلی قهرمانی فرماندار شهرستان نیمروز به همراه یداله شعیبی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی، با پرسنل زحمت کش هلال احمر این شهرستان دیدار کردند.

 قهرمانی فرماندار شهرستان نیمروز در دیدار با رئیس و کارکنان جمعیت هلال احمر شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از خدمات هلال احمر، این جمعیت را بعنوان بازوی اصلی در حوادث و سوانح تلقی نمود واظهار داشت: هفته هلال احمر بهانه ای است تا مردم بیشتر با خدمات، تلاش ها و زحمات این نهاد عام المنفعه و بشر دوستانه آشنا شوند.

فرماندار شهرستان نیمروز در ادامه ، خواستار آموزش علمی و عملی و تخصصی نیروهای داوطلب جهت جذب و بالابردن بهره وری شد و تصریح کرد: جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز از نهاد های موفق در شهرستان بوده است که توانسته است وظایف خود را به نحو احسن به انجام برساند. همچنین خاطرنشان نمود: امروزه هلال احمر در حوزه های مختلف مدیریت بحران ، توانایی های خود را به اثبات رسانده است و حضور به موقع این عزیزان جای تقدیرو تشکر دارد.

در  ادامه کرمی زاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز گزارشی از روند فعالیت های حوزه کاری جمعیت هلال ارائه نمود و با بیان اینکه در مباحث کرونا به جامعه خدمت رسانی کرده و می کنیم گفت: با وجود فشار کاری فراوان در ایام کرونا، فعالیت های دیگر جمعیت نیز کمرنگ نشده و همچنان در بحث امداد جاده ای و ... ایفای نقش می کنیم.

درپایان این دیدار فرماندار شهرستان نیمروز  از زحمات رئیس و پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز  با اهداءلوح تقدیر، تشکر و قدردانی نمود.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۴۲