برگزاری همایش ویلچررانی به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولین و هفته پارالمپیک در شهرستان نیمروز

برگزاری همایش ویلچررانی به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولین و هفته پارالمپیک در شهرستان نیمروز

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نیمروز  صبح امروز همایش ویلچررانی ویژه معلولین در شهرستان نیمروز برگزار شد. در این همایش که به همت اداره بهزیستی شهرستان  نیمروز و به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولین و هفته پارالمپیک  برگزار گردید؛ بیش از50 نفر در دو بخش آقایان و بانوان به رقابت پرداختند و در پایان به کلیه شرکت کنندگان هدایایی به رسم یاد بود اهدا شد.

در پایان فرماندار شهرستان نیمروز طی سخنانی ضمن ابلاغ پیام تبریک به مناسبت این روز و تاکید ایشان بر تلاش تمامی دستگاه ها در راستای فراهم آوردن امکانات شهری در جهت رفاه بیشتر معلولین ارجمند شهر و همچنین تقدیر و تشکر از شرکت کنندگان در این همایش گفت : امروز همه می دانیم که معلولیت ، محدودیت نیست و معلولان عزیز هر چند ممکن است در برخی موارد مشکلاتی داشته باشند ولی قطعا در سایر موارد توانایی های افزونتری از سایر افراد دارند و چنانچه به خوبی این توانایی ها را به کار گرفته شود قطعا شاهد شکوفایی ایشان در عرصه های گوناگون خواهیم بود.

در پایان شایان ذکر است بیست و چهارم مهر ماه مصادف با روز ملی پارالمپیک در ایران است که با توجه به ایام سوگواری محرم، جشن روز ملی پارالمپیک امسال در 24 مهر برگزار نمی شود و این مراسم به روز جهانی افراد دارای معلولیت در 12 آذر ماه موکول شد.

۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۲